Football Manager 2021 Lazaros Lamprou

Share

Football Manager 2021 Lazaros Lamprou – Football Manager 2021’de Yetenekli Futbolculardan Biri

Football Manager 2021 ‘de Lazaros Lamprou ile yolumuz Altay’da krşılaştık. Kariyerimde yeni keşiflerimden biri diyebilirim. PAOK takımında forma şansı bekleyen ve potansiyeli olan Lazaros Lamprou’yu iyi bir fiyata satın alarak takıma kattım. Hücum hattının hızlı, içeri kat etmeyi seven bir futbolcu.

Football Manager Lazaros Lamprou Profili;

Lazaros Lamprou, Football Manager 2021’deki profilini, hangi mevkilerde oynadığını ve oyundaki özelliklerini aşağıda görebilirsiniz.

Lazaros lamprou FM 2021

Football Manager Lazaros Lamprou Etkin Kullanma:

Football Manager 2021’de Lazaros Lamprou, Altay’a geldiğinde takıma alışması zaman aldı. Sezonun ortasında transfer ettiğimde çok etkili değildi ve genelde yedekten oyuna sokuyordum. Maça ligin sonuna doğru katkı vermeye başladı. Özellikle, sol açıkta etkin ve gol katkısı yapabiliyor. Ama, sağ tarafta daha çok kanat youncusu gibi oynuyor. Ama ideal görev Ters Kanat Oyuncusu veya Kanat Forvet.

Football Manager Lazaros Lamprou Hangi Taktik İçin Uygun:

Lazaros Lamprou, Footbal Manager 2021’de hücum hattında fsağ ve sol açıkta oynayan biri. PAOK’ta çok değerlendirilmemesi ve potansiyeli için gelişime ihtiyaç duyan biri. Direkt ilk 11 yerine yedek olarak kullanılabilir. Aynı zamanda, Lazaros Lamprou Football Manager 2021’de 4-2-3-1 , 4-1-4-1  gibi taktiklerde oynamayı seven kişilere önereceğim biri.

Football Manager 2021 Lazaros Lamprou Etkili Özellikleri:
  • Hız
  • Hızlanma
  • Dribling
  • Özel Yetenek
  • İlk Kontrol
  • Çeviklik
  • Önsezi
  • Teknik

Football Manager Lazaros Lamprou ‘in potansiyel yeteneğine bakıldığında ise; ilk etapta 3 yıldız ile başladığını göreceksiniz. Ama, 4 yıldız’a kadar gelişiceği kesindir.

Football Manager Lazaros Lamprou Bonservis Bedeli:

Football Manager Lazaros Lamprou ‘in bonservis bedeli; 500 bin euro. Ama, bu fiyata aldanmayın lütfen. PAOK, daha fazla istediğinden emin olabilirsiniz. Ama, kulüp galiba elinden çıkartmak için adam aradığını düşündüğümden 275 bin euro’ya satın aldım.

Diğer football manager üzerine önerdiğim oyun içi genç ve yetenekli futbolculara bakmak istiyorsanız tıklayınız.

 

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir