Football Manager 2021 Dimitri Oberlin

Share

Football Manager 2021 Dimitri Oberlin – Football Manager 2021’de Yetenekli Futbolculardan Biri

Football Manager 2021 ‘de Dimitri Oberlin ile yolumuz Altay’da kesişti. Altay kariyerimde, daha önceden denemek istediğim ve takip ettiğim Dimitri Oberlin’i kiralayarak oynatmaya başladım. Hücum hattının her yerinde katkı sağlayabilen hızlı ve yaratıcı biri.

Football Manager Dimitri Oberlin Profili;

Dimitri Oberlin, Football Manager 2021’deki profilini, hangi mevkilerde oynadığını ve oyundaki özelliklerini aşağıda görebilirsiniz.

Dimitri Oberlin

Football Manager Dimitri Oberlin Etkin Kullanma:

Football Manager 2021’de Dimitri Oberlin, Altay’a kiraladığım zamanda Fırsatçı Golcü veya Yaratıcı Forvet olarak etkin bir rolde sol açıkta maçın zorluğuna göre sağ açıkta oynatarak gol ve asist katkısı aldım. Oynattıkça ve özel antrenmanlarla güçlenen ve gelişen biri.

Football Manager Dimitri Oberlin Hangi Taktik İçin Uygun:

Dimitri Oberlin, Footbal Manager 2021’de hücum hattında forvet pozisyonunda oynasada, sağ ve sol açık pozisyonunda da alternatif olarak değerlendirilebilir. Oyunda genç yaşta olması ve Bayern Münih 2 oynamamasından dolayı ilk 11’de kesin oynatacağınız biri. Aynı zamanda, Dimitri Oberlin Football Manager 2021’de 4-2-3-1 , 4-1-4-1 veya 4-3-3 gibi taktiklerde oynamayı seven kişilere önereceğim biri.

Football Manager 2021 Dimitri Oberlin Etkili Özellikleri:
  • Hız
  • Hızlanma
  • Dribling
  • Özel Yetenek
  • Vücut Zindeliği
  • Çeviklik
  • Çalışkanlık

Football Manager Dimitri Oberlin ‘in potansiyel yeteneğine bakıldığında ise; ilk etapta 3 buçuk ile başladığını göreceksiniz. Ama, 4 yıldız’a kadar gelişiceği kesindir.

Football Manager Dimitri Oberlin Bonservis Bedeli:

Football Manager Dimitri Oberlin ‘in bonservis bedeli; 45 bin euro. Ama, bu fiyata aldanmayın lütfen. Bayern Munih 2, daha fazla istediğinden emin olabilirsiniz. Ama istedikleri fiyat uçuk bir rakam olmamakla birlikte, daha yüksek kulüpler ile oynayanların alabileceği ve yararlanabileceği bir futbolcu.

Diğer football manager üzerine önerdiğim oyun içi genç ve yetenekli futbolculara bakmak istiyorsanız tıklayınız.

 

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir